E-shop Široký sortiment a skvelé ceny
Úvodná stránka Logovanie

Logovanie chránenou dielňou DeLUX - ZPS

Vaše logo najlepšia reklama

  Každá spoločnosť či živnostník chce, aby trh o ňom vedel. K tomu účelu je potrebné vynaložiť i nemalé finančné prostriedky. No je tu možnosť efektívneho a lacného riešenia v podobe aplikácie Vášho loga na pracovný odev, kedy Vaša reklama chodí s Vami alebo s Vašimi zamestnancami a môže byť prezentovaná na ktoromkoľvek mieste v akúkoľvek hodinu.  
Logo je možné aplikovať u nás na každý textilný materiál technológiou flex potlače alebo technológiou výšivky. Každý Váš námet odkonzultujeme, kvalitne spracujeme a poradíme aká aplikácia je technologicky najvhodnejšia.

Technológia potlače flex fóliou

   Jedná sa o kvalitnú technológiu nažehlenia pod tlakom pri vysokej teplote, ktorá je odolná voči prachu, vlhkosti, pôsobeniu chemických vplyvov. Oderu vzdornú a flexibilnú fóliu používame od prestížneho Talianskeho výrobcu SISSER.

Technológia výšivky

   Táto aplikácia lôg je realizovaná u nás kvalitným Japonským profesionálnym vyšívacím strojom TAJIMA s niťami Marathon. Táto technológia nechá Vášmu logu pekne vyniknúť, hlavne ak sa jedná o prestížne akcie.

 

Cenník logovania   Vzorkovník flex fólií na potlač  Vzorkovník nití na vyšívanie  Vzorkovník nití na vyšívanie 2