Svetové

U-POWER U-POWER - taliansky výrobca, ktorý kladie dôraz na vývoj a výrobu pomocou nových technológií. Na základe skúseností  produkujú bezpečnostnú a pracovnú obuv, ktorá sa plne prispôsobuje požiadavkám kladeným pri práci v exteriéroch i v interiéroch. Spoločnosť má patentovaných niekoľko revolučných technológií, medzi ktoré patrí aj nová bezpečnostná tužinka, ktorá vďaka inovatívnej AIRTOE technológii nechá nohu dýchať. 

 

 

 

ELTENELTEN - nemecký výrobca obuvi, ktorej zakladateľ Johann van Elten priniesol víziu bezpečnostnej obuvi už v roku 1910. Odvtedy je Elten lídrom na Európskom trhu prinášajúci nové trendy postavené na vysokej kvalite. Kúpou obuvi Elten si nekupujete iba kvalitnú obuv, ale aj dokonalé služby priateľského a spokojného kolektívu spoločnosti Elten. Byť o krok pred potrebou zákazníkov je jedným zo základných cieľov spoločnosti. 

 

 HONEYWELLHONEYWELL je jedna z popredných celosvetových spoločností, ktorá ponúka riešenia a produkty v oblasti meracej, regulačnej, automatizačnej techniky a produktov bezpečnosti pri práci. V jej portfóliu môžete nájsť produkty na kompletnú ochranu pri práci. Jedná sa o jedného z najväčších výrobcov OOPP. 

 

 

 

SCOTT SAFETYSCOTT SAFETY je svetovým lídrom v oblasti návrhov, výroby a predaja vysoko účinných výrobkov respiračnej ochrany, monitorovacích a snímacích zariadení a iných ochranných riešení pre požiarne služby, ropný, chemický priemysel a taktiež pre stavebníctvo. História firmy siaha až do roku 1932, kedy bola vo Veľkej Británii firma založená. V súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov po celom svete.

 

 3M3M je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v širokom spektre oblastí na celom svete. Za použitia špičkových technológií vzniká viac ako 50 000 rozmanitých produktov a výrobkov. Medzi jej produkty patria najmä bez údržbové časticové respirátory, Masky pre viacnásobné použitie, Pretlakové systémy, Kukly na zváranie, Ochrana sluchu a zraku.

 

 


 
PORTWESTPORTWEST - od roku 1904 Portwest navrhuje a vyrába vysoko kvalitné pracovné odevy a bezpečnostnú obuv. Pracovné odevy určené pre bežnú prácu, do zlých poveternostných podmienok, nehorľavé a vysoko viditeľné.

 

 

 


 
UVEX je renomovaná svetoznáma značka, ktorej hlavným heslom je dôsledná ochrana ľudského zdravia s dôrazom na technickú dokonalosť a funkciu. Vďaka svojím inovačným technológiám produkuje veľmi širokú ponuku nielen vysoko kvalitných pracovných a bezpečnostných ochranných pomôcok. Produkty ako sú ochranné pracovné okuliare a štíty, ochrana sluchu, prilby, respirátory, bezpečnostná obuv, odevy a rukavice.

 

 


 
ANSELL - navrhuje, vyvíja a vyrába širokú škálu riešení na ochranu rúk a paží. Priemyselní pracovníci, zdravotníci, pacienti a spotrebitelia na celom svete využívajú produkty tejto značky. Ansell produkty si nájdu uplatnenie takmer v každom priemysle a dokážu zabezpečiť ochranu aj v náročných podmienkach. 

 

 

 

MAPAMAPA - je lídrom vo vývoji a výrobe pracovných rukavíc na celom svete. Spoločnosť začala vyrábať prvé produkty už v roku 1957. Od vtedy sa snaží zabezpečovať bezpečnosť a zdravie pre rôzne odvetvia priemyslu. Zamestnanci v spolupráci so zákazníkmi neustále pracujú na vývoji nových riešení, ktoré následne prechádzajú náročnými testami. Cieľom nie je zabezpečiť splnenie už stanovených kritérií ale vytvárať produkty, ktorých kvalita by vyžadovala vytvorenie nových a náročnejších kritérií. 

 

 

CAPITAL SAFETY GROUPCAPITAL SAFETY GROUP - americká firma, pôsobiaca celosvetovo, zameraná výlučne na výrobu sortimentu prostriedkov slúžiacich na ochranu proti pádu. Má 60 ročnú históriu, takže je to svetový líder v oblasti ochrany proti pádu. Má viac ako 1 200 zamestnancov po celom svete. K portfóliu ich značiek patria PROTECTA, DBI SALA, ROLLGLISS a UNILINE. Vyrábajú postroje s príslušenstvom, evakuačné zariadenia a tak isto aj špeciálne istiace konštrukcie a horizontálne a vertikálne istiace systémy.

 


 
PETZLPETZL - francúzska firma s celosvetovou pôsobnosťou zameraná len na výrobu sortimentu prostriedkov slúžiacich na ochranu proti pádu. Jej sortiment sa delí na dve kategórie – Pracovnú a Športovú sféru. Z pracovnej sféry sú ich výrobky známe hlavne u Hasičov, Záchranárov a Špeciálnych zložiek, kde sa používajú špeciálne prostriedky určené pre lanový prístup.