Poslanie

Naše produkty chránia to najcennejšie: Zdravie a život ľudí na vašich pracoviskách.

Máte radi, keď sa všetko točí okolo vás a veci idú tak, ako majú? Vyslovíte myšlienku a za krátky čas dostanete správu - „Ukončené podľa vašich predstáv“. Už viac ako 20 rokov plníme predstavy našich zákazníkov k ich spokojnosti. 

Máte radi, keď máte vedľa seba silného partnera? Predstava, že vedľa vás kráča silák s pevnými ramenami je tak bezpečná. S našim najmodernejším logistickým centrom o rozlohe 3500 paletových miest prenášame časť bremena na naše plecia. 

Máte radi spoľahlivosť, istotu a komunikáciu s rovnocenným partnerom? Teší vás, ak partner vedľa vás je jedným z najvýznamnejších európskych lídrov? Splnené! V roku 2011 sme sa stali členom nadnárodnej francúzskej skupiny Descours&Cabaud, ktorá je jedným z najvýznamnejších lídrov v distribúcii osobných ochranných prostriedkov.

Sme lídrom v krajinách V4 (SK,CZ,HU,PL) v B to B obchode s OOPP a čistiacimi a hygienickými prostriedkami. Moderné a inovatívne riešenia nám zabezpečujú neustály rast spoločnosti, zisk a spokojnosť pre jej majiteľov.

Naši zamestnanci sú vysoko motivovaný tím expertov, ktorí pracujú k vašej spokojnosti. Naším cieľom je váš spokojný zamestnanec, ktorého produktivita vám pomôže dosiahnuť úspech vo vašom podnikaní.

O nás