7 výhod DeLUX

1.       Odborníci na ochranné pomôcky a hygienu

Sme na slovenskom trhu od roku 1991. Odvtedy sme si získali niekoľkotisíc verných a spokojných zákazníkov. U nás máte istotu, že nakupujete u spoločnosti s najväčšími praktickými a odbornými skúsenosťami nielen na Slovensku.

2.       Záruka kvality a bezpečnosť

Pri výbere akýchkoľvek výrobkov je potrebné mať vždy istotu, že kupujete kvalitný a originálny výrobok, bez ohľadu na jeho cenu. Skúsený tím našich pracovníkov neustále kontroluje kvalitu a bezpečnosť všetkých nami ponúkaných výrobkov.

3.       Delux výrobky sú navrhnuté tak, aby vydržali

Naše výrobky značky OPSIAL a FIRST sú navrhnuté tak, aby vydržali, pričom využívame ekologicky nezávadné materiály s vysokou schopnosťou bezpečnosti a zabezpečenia ochrany.

4.       Vaša ochrana a bezpečnosť

Aj prostredníctvom Certifikátov ISO vám zaručujeme, že DeLUX výrobky sú vyrobené z bezpečných, testovaných, nezávadných a pre zdravie človeka neškodných, priateľských materiálov, bez akýchkoľvek negatívnych vplyvov.

5.       Sme k vám blízko

Aby sme k vám boli čo najbližšie, vytvorili sme sieť obchodných zástupcov u ktorých si môžete zakúpiť a otestovať naše výrobky. Pre tých, ktorí nemajú radi osobné návštevy obchodných zástupcov, sme pripravili možnosť nakupovať v pohodlí domova prostredníctvom našej internetovej stránky, katalógov alebo jednoducho prostredníctvom telefonickej linky, kde sú vám k dispozícii naši skúsení operátori, ktorí vám s radosťou poradia s výberom. 

6.       Rýchle doručenie do 48 hodín

Pre vaše podnikanie robíme maximum. Máme tisíce položiek skladom s aktuálnym stavom na našom online obchode. Doručenie položiek skladom do vašej firmy už do 48 hodín od objednávky bez starostí, rýchlo a spoľahlivo.

7.       Odbornosť a know-how: experti pripravení poradiť

Na slovenskom trhu pôsobíme už 20 rokov. Naši predajcovia a poradcova sú odborníci, ktorí vedia vždy poradiť. Nepredávame iba informácie z katalógov a suché produkty, všetci naši pracovníci a predajcovia majú osobné skúsenosti s našimi výrobkami.

O nás