Prejsť na: Hlavná stránka DeLUX - SM | Internetový obchod DeLUX Products | Chránená dieľňa DeLUX ZPS | Dcérska spoločnosť PERFEKT-SH
Kontaktné informácie +421 37 77 68 711
Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 7 do 17 hod.

O firme

Delux - Vráble

  Spoločnosť DeLUX-SM, s.r.o. bola založená v roku 1991. Jej zakladateľmi sú bratia Stanislav a Milan Strieška. V tomto čase, keď na Slovensku ešte nemal nikto skúsenosti s podnikaním, sa rozhodli kúpiť predajňu obuvi v meste Vráble. 

  Zároveň s budovou kúpili aj plné sklady vychádzkovej obuvi. A tak sa z toho dôvodu rozhodli, že predmetom ich podnikania bude maloobchodný predaj tohto sortimentu. Postupne si vybudovali ďalšie dve predajne v Nitre.

  Časom sa rozhodli predávať pracovnú obuv a čistiace pasty konečným odberateľom – výrobným podnikom. Predaj čistiacej pasty na ruky bol veľmi úspešný, a preto v roku 1994 založili samostatnú spoločnosť zameranú na jej výrobu. Takto vznikla spoločnosť PERFEKT–SH, s.r.o., Vráble.

  Firma PERFEKT–SH, s.r.o., Vráble je dcérskou spoločnosťou DeLUX-SM, s.r.o., Vráble. PERFEKT–SH, s.r.o., sa zaoberá výrobou čistiacich a hygienických výrobkov. Spoločnosť sa zameriava na výrobu čistiacich prostriedkov vhodných na každodenné upratovanie. Špecializuje sa i na výrobu produktov osobnej hygieny pre spoločnosti výrobného charakteru. Prostredníctvom materskej spoločnosti DeLUX-SM, s.r.o., poskytuje kompletný balík produktov pre veľké firmy a domácnosti. V portfóliu výrobného programu sú i výrobky dezinfekčného charakteru.

Delux - Vráble - interiéry  Spoločnosti DeLUX-SM, s.r.o. sa darilo, a tak bolo potrebné riešiť skladové a administratívne priestory. V roku 2002 spoločnosť kúpila a zrekonštruovala opustený objekt bývalého kultúrneho domu vo Vrábľoch.

  Začiatkom roku 2003 sa zakladatelia  rozhodli odísť z výkonných pozícií a prenechali riadenie a manažovanie spoločnosti mladšej generácii. Rastislavovi Demešovi, zodpovednému za obchod a stratégiu spoločnosti, a Annamárii Strieškovej, ktorá má v kompetencii  ekonomiku, financie a personalistiku spoločnosti.

  V roku 2005 bola vytvorená spoločnosť DeLUX Clothes s.r.o., Skalica, ktorá vyrába špeciálne pracovné odevy. Prevádzka pôsobí na trhu od roku 1996, má odborné skúsenosti v šití odevov na zákazku, zvláda i špeciálne objednávky s použitím najnovších materiálov a technologických postupov. Oblečenie zabezpečuje komfort pri nosení a zaisťuje maximálnu ochranu pracovníkov z hľadiska bezpečnosti práce.

  V roku 2006 bola založená spoločnosť DeLUX ZPS s.r.o., Vráble, ktorá dnes zamestnáva 20 zdravotne hendikepovaných pracovníkov, je najväčšou spoločnosťou svojho druhu v Nitrianskom kraji. Okruh výrobkov chránenej dielne sú predmetom náhradného plnenia: šité odevy – montérky, košele, polokošele, tričká, vesty, šité pracovné rukavice, čistiace a kozmetické prípravky, handry, uteráky, osušky ...

  Začiatkom roka 2009, po deviatich mesiacoch výstavby, bolo dané do prevádzky nové logistické centrum s plochou 3 000 m2, čo predstavuje uskladnenie tovaru v rozsahu 3000 paletových miest. Sklad pracuje na základe systému presnej lokalizácie a evidencie  tovaru.

  Dňom 1.1.2011 pôsobí spoločnosť DeLUX – SM, s.r.o. Vráble nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Naša spoločnosť rokovala so spoločnosťou Quatro D, Čelákovice, čoho výsledkom je vytvorenie spoločnosti Quatro D so sídlom v Čelákoviciach, ktorej spolumajiteľom je aj spoločnosť Delux – SM. Od spojenia oboch spoločností, zaoberajúcich sa predajom ochranných pracovných prostriedkov a hygienických potrieb, očakávame lepšie uspokojenie našich odberateľov na oboch stranách rieky Morava.

  V apríli 2011 spoločnosť DeLUX-SM podpísala so spoločnosťou DESCOURS&CABAUD zmluvu o strategickom partnerstve. DESCOURS & CABAUD je rodinná spoločnosť založená v roku 1782 vo Francúzku. Ponúka široké spektrum priemyselných dodávok profesionálnym zákazníkom. DESCOURS & CABAUD je francúzky líder v distribúcii osobných ochranných prostriedkov a hrá významnú úlohu na tomto trhu v rámci Európy. Odteraz sme aj my súčasťou medzinárodnej spoločnosti s 11500 zamestnancami v 9 krajinách s obratom 2,65 miliárd EUR. Veríme že toto partnerstvo vytvorí synergie a prinesie výhody našim zákazníkom.

   Spoločnosť DeLUX-SM, s.r.o. v roku 2011 oslávi dvadsiate výročie svojho vzniku. Za toto obdobie sa stala silnou a spoľahlivou spoločnosťou, dodávajúcou konečným odberateľom kompletný sortiment ochranných pracovných pomôcok, pracovného oblečenia a čistiacich a hygienických prípravkov.
 

Profil spoločnosti DeLUX - SM

Company profile DeLUX – SM