Prejsť na: Hlavná stránka DeLUX - SM | Internetový obchod DeLUX Products | Chránená dieľňa DeLUX ZPS | Dcérska spoločnosť PERFEKT-SH
Kontaktné informácie +421 37 77 68 711
Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 7 do 17 hod.
Ochranné pracovné pomôcky
Čistiace prostriedky, drogéria, hygienické potreby
Chránená dielňa
Logistika a doprava
 • Rok s gigantom

  Rok s gigantom Francúzsky líder v biznise prijal rovnocenné partnerstvo s vrábeľskou rodinnou firmou.  

 • Slávnostné otvorenie logistického centra

  Slávnostné otvorenie logistického centra Dňa 18.6.2009 bolo slávnostne otvorené logistické centrum s rozlohou 3.000 m2. Jedná sa o modernú stavbu vybavenú najmodernejšou skladovacou...

Delux - Čistota, hygiena, ochrana a bezpečnosť

toto sú najvýznamnejšie benefity, ktoré poskytujeme našim zákazníkom už skoro 20 rokov. Prostredníctvom nášho sortimentu čistiacich, hygienických prostriedkov a osobných ochranných pracovných prostriedkov vám pomáhame cítiť sa na
vašich pracoviskách komfortne a bezpečne.
      So širokým sortimentom vieme uspokojiť jednak zákazníka orientovaného na výbornú cenu, ale aj na kvalitné značkové výrobky. V našom portfóliu výrobkov nájdete produkty významných značiek ako : Sperian, UVEX, 3M, Ansell, U Power, Capital Safety, TORK.
    Z roka na rok si stále lepšiu pozíciu v našom sortimente získava rada DELUX SAFETY. Jedná sa o našu privátnu značku osobných ochranných pracovných prostriedkov, s výborný pomerom kvality a ceny. Aj do budúcna chceme túto radu posilňovať a prinášať vám prostredníctvom nej zaujímavé produkty.
    K silným stránkam našej spoločnosti patrí logistika a vyškolený obchodný tím regionálnych manažérov, ktorí sú pripravení pomôcť vyriešiť problémy s vybavením vašich zamestnancov produktami v zmysle zavedených európskych noriem.
     V roku 2009 sme pre Vás vybudovali moderné logistické centrum s kapacitou 3000 paletových miest, schopné vyriešiť aj tie najprísnejšie požiadavky na termín a komplexnosť dodávky tovaru. Jeho výborná poloha nám umožňuje pokryť požiadavky
našich zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike a Maďarsku.
    Veríme, že Vám táto stránka poslúži aj ako odborná pomôcka na zorientovanie sa v aktuálnej legislatíve a v zložitom systéme Európskych noriem.
 

 S úctou kolektív DeLUX-SM s.r.o.  

Zoznam významných značiek zastupovaných našou spoločnosťou

 • Ochranné pracovné pomôcky

  Chrániť Vašich zamestnancov je pre nás prvoradou úlohou. Pracovníkov certifikovanými ochrannými pracovnými pomôckami a spoločné životné prostredie čistiacimi prostriedkami, ktoré sú ekologicky nezávadné a v prírode ľahko odbúrateľné.         Viac informácií »

 • Čistiace prostriedky, drogéria

  Pre firmy a inštitúcie na území celého Slovenska ponúkame komplexný sortiment drogérie a čistiacich prostriedkov. Ponuku tvoria výrobky dcérskej firmy Perfekt SH s.r.o, i produkty slovenských a zahraničných výrobcov. Viac informácií »

 • Doprava a logistika

  V súčasnosti naša spoločnosť disponuje modernými skladovými priestormi s rozlohou 3 000 m2 , čo predstavuje uskladnenie tovaru v rozsahu 3 000 paletových miest. Sklad pracuje na základe systému presnej lokalizácie... Viac informácií »