Prejsť na: Hlavná stránka DeLUX - SM | Internetový obchod DeLUX Products | Chránená dieľňa DeLUX ZPS | Dcérska spoločnosť PERFEKT-SH
Kontaktné informácie +421 37 78 33 773
Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 7 do 15 hod.

O firme

Spoločnosť Perfekt vznikla v roku 1993 pôvodne ako združenie fyzických osôb. Jej prvým výrobným programom bola výroba bytovej chémie orientovanej hlavne na čistenie riadu. Počas vývoja spoločnosti sa sortiment rozšíril na výrobu komplexnej rady výrobkov v sanitárnej oblasti, čistiacej pasty na ruky a dezinfekčných prípravkov.

V roku 2004 sa združenie transformovalo na PERFEKT-SH, s.r.o., právnickú osobu, ktorá úspešne pokračuje v pôvodnej vízií zakladateľov. Vyrábať a dodávať kvalitné výrobky v oblasti domácej a firemnej hygieny a čistoty.

Po roku 2004 sme rozšírili výrobu o produkty telovej kozmetiky – vlasové šampóny, tekuté mydlá a dezinfekčne prípravky na báze chlóru. Výrazne sme zvýšili predaj tekutej pasty na čistenie rúk, ktorú momentálne vyrábame vo viacerých variantách Liquid, Industry a Profesionál.

Našim hlavným partnerom od vzniku je DeLUX-SM,s .r.o. ktorá je výhradným odberateľom našej produkcie a jej distribútorom. Naša spolupráca sa od začiatku pôsobenia prehĺbila a dosahuje výborné výsledky, ktoré oceňujú konečný spotrebitelia naších výrobkov. Radi Vám pripravíme výrobky s vlastnými obalmi a značkou podľa požiadaviek.